Konkursas „Įjunk Kalėdas!“

Pirmojo etapo nugalėtojai

  1. Akmenės rajono savivaldybė:
    • Vakarė Narštytė, Akmenės rajono Ventos gimnazija / Piešinys
  2. Alytaus miesto savivaldybė:
    • Gerda Petraškaitė, Alytaus Putinų gimnazija / Piešinys
  3. Alytaus rajono savivaldybė:
    • Austėja Ivanauskaitė, Gabija Gudaitytė, Lina Vilkaitė, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija / Vaizdo filmas
  4. Anykščių rajono savivaldybė:
    • Nedas Grigaitis, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras / Piešinys
  5. Birštono savivaldybė:
    • Dovilė Rasimaitė, Birštono gimnazija / Piešinys
    • Agnė Baliūnaitė, Kamilė Kandrotaitė, Kajus Navickas, Birštono viešoji biblioteka / Vaizdo filmas
  6. Biržų rajono savivaldybė:
    • Beata Pavilionytė, Kratiškių mokykla – daugiafunkcis centras / Piešinys
  7. Druskininkų savivaldybė:
    • Deividas Laukionis, Kajus Čebatorius, Evaldas Metrikis, Ignas Zeicias, Tomas Mikučionis, Joris Zdanavičius / Virtuali realybė
  8. Elektrėnų savivaldybė:
    • Mindaugas Rinkevičius, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras / Piešinys
  9. Ignalinos rajono savivaldybė:
    • Vasarė Kacevičiūtė, Ignalinos gimnazija / Piešinys
    • Ieva Gasianec, Ignalinos gimnazija / Piešinys
  10. Jonavos rajono savivaldybė:
    • Emilė Piesliakaitė, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija / Piešinys
  11. Joniškio rajono savivaldybė:
    • Dinas Bėčius, Gustas Čiužinskas, Vaida Striūgaitė, Gabija Ragauskaitė, Dovydas Griška, Juranas Valuntonis, Joniškio žemės ūkio mokykla / Vaizdo filmas
  12. Jurbarko rajono savivaldybė:
    • Žemyna Locaitytė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija / Piešinys
  13. Kaišiadorių rajono savivaldybė:
    • Greta Gabrėnaitė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija / Piešinys
    • Greta Kazlauskaitė, Austėja Petrokaitytė, Rimantė Subačiūtė, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija / Vaizdo filmas
  14. Kalvarijos savivaldybė:
    • Dominykas Palšis, Kalvarijos meno mokykla / Piešinys
    • Vilius Malinauskas, Kalvarijos meno mokykla / Piešinys
  15. Kauno miesto savivaldybė:
    • Aivaras Šumskas, Kauno Informacinių Technologijų Mokykla / Piešinys
    • Monika Krylaitė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija / Piešinys
    • Greta Nekriošiūtė, Kauno Informacinių Technologijų mokykla / Piešinys
    • Aivaras Šumskas, Kauno Informacinių Technologijų Mokykla / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Dominykas Daukutis, Kauno “Varpo” gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Matas Kairys, Kauno Aušros gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Paulina Ramanauskaitė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Mantas Mackevičius / Vaizdo filmas
    • Bartas Jokubauskis, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija / Vaizdo filmas
    • Monika Krylaitė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija / Vaizdo filmas
  16. Kauno rajono savivaldybė:
    • Inesa Kulpytė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija / Piešinys
    • Aurimas Andriulionis, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija / Piešinys
    • Karina Volosenkovaitė, Domeikavos gimnazija / Piešinys
  17. Kazlų Rūdos savivaldybė:
    • Paulina Jakevičiūtė, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla / Piešinys
    • Almantas Gaižauskas, Vilija Jakulytė, Arminas Zinkevičius, Julija Anastasija Popova / Vaizdo filmas
  18. Kėdainių rajono savivaldybė:
    • Gabrielė Boiko, Kėdainių šviesioji gimnazija / Piešinys
  19. Kelmės rajono savivaldybė:
    • Evelina Ralytė / Piešinys
  20. Klaipėdos miesto savivaldybė:
    • Aurimas Koval, Klaipėdos “Vėtrungės” gimnazija / Piešinys
    • Evaldas-Eugenijus Tamošauskas / Piešinys
    • Gustinas Morkus, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras / Vaizdo filmas
  21. Klaipėdos rajono savivaldybė:
    • Rūta Jakaitė, Milana Požemeckaitė, Gabija Apanavičiūtė, Elzė Ruseckaitė, Skaistė Butenytė, Sandra Paustijanaitė, Airida Abromaitytė, Ąžuolas Birgiola, Einius Kausteklis, Faustas Ambrazaitis, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras / Vaizdo filmas
  22. Kretingos rajono savivaldybė:
    • Goda Vizgaudaitė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija / Piešinys
  23. Kupiškio rajono savivaldybė:
    • Julija Jurgelionytė, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija / Piešinys
    • Viktorija Vilimaitė, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija / Vaizdo filmas
  24. Lazdijų rajono savivaldybė:
    • Sandra Jančiukaitė, Lazdijų viešoji biblioteka / Piešinys
    • Ugnius Vaičeskas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija / Piešinys
    • Gintautė Menkevičiūtė, Evelina Bendaravičiūtė, Martynas Kolkas, Lazdijų Viešoji Biblioteka / Vaizdo filmas
  25. Marijampolės savivaldybė:
    • Goda Baniulytė, Melisa Valaitytė, Neformaliojo ugdymo Lispa mokykla / Piešinys
    • Martynas Klimašauskas / Vaizdo filmas
  26. Mažeikių rajono savivaldybė:
    • Lukrecija Ramanauskaitė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija / Piešinys
    • Lukrecija Ramanauskaitė Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
  27. Molėtų rajono savivaldybė:
    • Gabrielė Šukaitė, Molėtų progimnazija / Piešinys
  28. Neringos savivaldybė:
    • Jogailė Vainutytė, Neringos Gimnazija / Piešinys
  29. Pagėgių savivaldybė:
    • Jogilė Žemaitaitytė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija / Piešinys
    • Monika Inciutė / Trimatės grafikos modeliavimas
  30. Pakruojo rajono savivaldybė:
    • Vėjūnė Kučinskaitė, Linkuvos gimnazija / Vaizdo filmas
  31. Palangos miesto savivaldybė:
    • Rusnė Valiukaitė, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla / Piešinys
  32. Panevėžio miesto savivaldybė:
    • Vanesa Nutautaitė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Piešinys
    • Evaldas Vyčas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Piešinys
    • Danas Andriuškevičius, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
    • Augustė Škulevičiūtė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija / Vaizdo filmas
  33. Panevėžio rajono savivaldybė:
    • Lina Mitrikaitė / Vaizdo filmas
  34. Pasvalio rajono savivaldybė:
    • Fausta Langaitė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija / Piešinys
    • Dagnė Augustinaitė, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija / Piešinys
    • Austėja Petrušauskaitė, Elinga Breivytė, Elzė Vitartaitė, Rugilė Paliukėnaitė, Augusta Stuknytė, Pasvalio muzikos mokykla / Vaizdo filmas
    • Augustas Šamelis, Pasvalio muzikos mokykla / Vaizdo filmas
    • Justas Dragūnas, P. Vileišio gimnazija / Virtuali realybė
    • Juozas Mataitis, Lukas Kanapeckas, Elijus Puronas, Vyturio progimnazija, Paltaroko gimnazija, Aušros progimnazija / Virtuali realybė
    • Matas Gudliauskas, P. Vileišio gimnazija / Virtuali realybė
    • Kristupas Jakubonis, P. Vileišio gimnazija / Virtuali realybė
  35. Plungės rajono savivaldybė:
    • Kamilė Andriuškaitė, Šateikių pagrindinė mokykla / Piešinys
    • Emilija Rupšytė, Liveta Valančiūtė, Emilija Urbonaitė, Justė Venckutė, Plungės technologijų ir verslo mokykla / Vaizdo filmas
  36. Prienų rajono savivaldybė:
    • Deividas Brūzga, Ūtos pagrindinė mokykla / Piešinys
  37. Radviliškio rajono savivaldybė:
    • Aurika Deveikytė, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius / Piešinys
  38. Raseinių rajono savivaldybė:
    • Vanessa Jačunskaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija / Piešinys
    • Monika Zakaitė, Ignas Petrauskas, Emilijus Sibitys, Rasa Povilionytė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija / Vaizdo filmas
    • Džiugas Zdanavičius, VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla / Vaizdo filmas
  39. Rietavo savivaldybė:
    • Audrius Barauskis, Tverų gimnazija / Piešinys
  40. Rokiškio rajono savivaldybė:
    • Arijus Erslovas, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras / Piešinys
    • Deimanas Kralikas, Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras / Vaizdo filmas
  41. Skuodo rajono savivaldybė:
    • Gabrielė Viščiūnaitė, Skuodo Pr. Žadeikio gimnazija / Piešinys
  42. Šakių rajono savivaldybė:
    • Viltė Lazdauskaitė, Šakių “Varpo” mokykla / Piešinys
  43. Šalčininkų rajono savivaldybė:
    • Mintarė Venslovaitė, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija / Piešinys
    • Gerda Gželkytė, Baltosios Vokės “Šilo” gimnazija / Piešinys
    • Dominika Babravičiūtė, Sigitas Jasiukaitis, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija / Vaizdo filmas
  44. Šiaulių miesto savivaldybė:
    • Milda Banevičiūtė, Šiaulių universiteto gimnazija / Piešinys
    • Gabrielė Rimkutė, Šiaulių “Romuvos” progimnazija / Piešinys
    • Jungtinė moksleivių komanda, Šiaulių Dainų progimnazija / Vaizdo filmas
    • Jungtinė moksleivių komanda, Šiaulių Dainų progimnazija / Virtuali realybė
  45. Šiaulių rajono savivaldybė:
    • Vaida Gelžinytė, Šiaulių rajono Kužių gimnazija / Piešinys
  46. Šilalės rajono savivaldybė:
    • Augustė Mižutavičiūtė, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija / Vaizdo filmas
  47. Šilutės rajono savivaldybė:
    • Ovidijus Šeputis, Katyčių pagrindinė mokykla / Piešinys
    • Dovilė Čemerkaitė, Gerda Jonaitytė, Ovidija Kunšteinaitė, Vakaris Nazarovas, Gabrielė Valiūtė, Nojus Tubutis, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla / Vaizdo filmas
  48. Širvintų rajono savivaldybė:
    • Karolina Pučinskaitė, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija / Piešinys
  49. Švenčionių rajono savivaldybė:
    • Diana Platonova, Zigmo Žemaičio gimnazija / Piešinys
    • Evelina Semaško, Švenčionių r. Pabradės “Žeimenos” gimnazija / Piešinys
    • Gabija Vitkauskaitė / Vaizdo filmas
  50. Tauragės rajono savivaldybė:
    • Paulina Jokubauskaitė, Tauragės “Versmės” gimnazija / Piešinys
    • Jovilė Gečaitė, Tauragės “Versmės” gimnazija / Piešinys
    • Ugnė Motuzaitė, Tauragės “Versmės” gimnazija / Piešinys
    • Gytis Kauneckas, Tauragės profesinio rengimo centras / Trimatės grafikos modeliavimas
  51. Telšių rajono savivaldybė:
    • Aurentė Abromavičiūtė, Telšių Žemaitės gimnazija / Piešinys
  52. Trakų rajono savivaldybė:
    • Albina Orinta Orintaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija / Piešinys
    • Vytis Kazlauskas, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija / Trimatės grafikos modeliavimas
  53. Ukmergės rajono savivaldybė:
    • Andrius Petrauskas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla / Piešinys
    • Agata Pakėnaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija / Piešinys
    • Andrius Petrauskas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla / Piešinys
    • Žilvinas Žitkauskas, Paulina Kardokaitė, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija / Vaizdo filmas
  54. Utenos rajono savivaldybė:
    • Meda Liašenkaitė, Utenos Dauniškio gimnazija / Piešinys
  55. Varėnos rajono savivaldybė:
    • Kotryna Černiauskaitė, Merkinės Vinco Krėvės gimnazija / Piešinys
  56. Vilkaviškio rajono savivaldybė:
    • Ugnė Kaminskaitė, Vilkaviškio “Aušros” gimnazija / Piešinys
    • Kotryna Kaminskaitė, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras / Piešinys
    • Vita Puniškytė, Vilkaviškio “Aušros” gimnazija / Vaizdo filmas
  57. Vilniaus miesto savivaldybė:
    • Ieva Aleksandrovič, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija / Piešinys
    • Emilija Agafonova, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija / Piešinys
    • Lukaš Zapolski, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija / Vaizdo filmas
    • Benas Volkovas, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija / Virtuali realybė
  58. Vilniaus rajono savivaldybė:
    • Olivija Gasiūnaitė, Vilniaus r. Šumsko pagrindinė mokykla / Piešinys
  59. Visagino savivaldybė:
    • Lėja Gavėnaitė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / Piešinys
    • Anastasija Timocha, Visagino kūrynos namai / Piešinys
    • Jelizaveta Jachimovič, Visagino kūrybos namai / Piešinys
    • Aleksandra Donskaja, Visagino kūrybos namai / Piešinys
    • Anastasija Pokatajeva, Visagino kūrynos namai / Piešinys
    • Anželika Skarudinaitė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / Piešinys
    • Anton Korotkov, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras / Vaizdo filmas
    • Edvard Pavliuk, Aleksandra Donskaja Visagino kūrybos namai / Vaizdo filmas
  60. Zarasų rajono savivaldybė:
    • Vitalijus Rolikas, Zarasų “Ąžuolo” gimnazija / Piešinys

Kviečiame smalsų, kūrybišką ir skaitmeninėmis technologijomis gyvenantį jaunimą registruotis ir dalyvauti „Įjunk Kalėdas!“ skaitmeniniame konkurse! 

Konkursas skirtas 14–29 metų jaunimui, kuris žino ir geba panaudoti savo kompiuterinius gabumus, kuriant Kalėdų švenčių tematikai skirtus originalius darbus: piešinius, trimatę (3D) grafiką, vaizdo filmus ir virtualios realybės erdvę.

Konkursui darbai teikiami iki 2020 m. sausio 6 d. (imtinai)

Daugiau: http://ijunk-kaledas.lt

Konkurso TIKSLAS – pasitelkus kūrybiškumą bei meninę saviraišką paskatinti jaunimą įgyti daugiau skaitmeninių žinių, jas įtvirtinti bei taikyti kūrybiškai. Siekiama, kad konkurso metu įgyta patirtis vėliau skatintų juos rinktis skaitmenines profesijas – kompiuterinės ir trimatės (3D) grafikos, vaizdo įrašymo, virtualiosios realybės kūrimo srityse. Aktyvus informatikos mokytojų dalyvavimas konkurse paskatintų juos siekti įvairiapusių žinių, padėtų formuoti tikslingą užklasinę veiklą, įtraukiant ir kitų dalykų mokytojus.

Konkursui turi būti teikiami originalūs darbai, kurie bus skirstomi ir vertinami pagal keturias kategorijas:

1) piešinys;
2) trimatės (3D) grafikos modeliavimas; 
3) vaizdo filmas;
4) virtuali realybė.

Konkurso tematika: Kalėdų šventės. Pasitelkiant švenčių tematiką labiausiai bus vertinamas konkurso dalyvių darbų originalumas, kūrybiškumas ir atlikimo kokybė tiek kompiuterinio išpildymo, tiek meniniu požiūriu. Kadangi šiuolaikinę visuomenę veikia masiniai štampai, vertinant darbus dėmesys bus kreipiamas į originalius sprendimus, įdomiausiai atskleistus siužetus, kūrybinę raišką tiek meniniu, tiek ir panaudotų technologijų požiūriu.

REGISTRACIJA į konkursą.

Konkurso NUOSTATAI.

Informacija apie konkursą teikiama e. paštu kursai@itmc.lt arba tel. 8 655 72866.

Konkursą rengia VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras.

Projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic)
×
Adobe InDesign elektroninei leidybai
×
Svetainių kūrimas su WordPress
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (šeštadieniais)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (trečiadieniais)
×
Mažasis grafikos dizaineris
No Fields Found.
×
Jaunasis grafikos dizaineris I
No Fields Found.
×
Jaunasis grafikos dizaineris II
No Fields Found.
×
Pas mus ne tik Photoshop'as!
×
Išmok optimizuoti pats. SEO
×
Darbo kompiuteriu pagrindai
×
MS PowerPoint praktiškai
×
MS Excel pradedantiesiems
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Basic)
×
CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas
×
Viešasis kalbėjimas: kaip save pateikti?
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Advanced)
×
MS Word: profesionalus tekstų tvarkymas
×
MS Excel pažengusiesiems
×
Adobe Premiere Pro – vaizdo įrašų redagavimas
×
4 žingsniai asmeninio tobulėjimo link
×
Ar galiu kasdien turėti +2 valandas?
×
Adobe Lightroom – skaitmeninės fotografijos redagavimas ir tvarkymas
×
Adobe Animate – interaktyvios animacijos kūrimas
×
Savęs ir kitų žmonių įtakojimas bei valdymas
×
Konfliktų valdymas
×
Tarpasmeninė komunikacija socialinėje aplinkoje
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Basic)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Advanced)
×
Adobe After Effects – vaizdo ir specialiųjų efektų kūrimas
×
Melo teorija
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic) (trečiadieniais)
×
15 MS Excel gudrybių
×
Nuo logotipo idėjos iki įgyvendinimo su Adobe Illustrator
×
SOLIDWORKS
×
Šventinė fotografija
×
Emocijos. Kaip gerinti bendravimą su aplinkiniais?
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (sekmadieniais)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (kasdien)
×
5 klaidos, kurias daro net ir įgudę prezentacijų kūrėjai
×