Diplomų įteikimo šventė vyks 2024 m. sausio 5 d. Kauno kolegijoje, Pramonės pr. 22, auditorija 1-57.
- 12:00 val. – Edukacija „Kaip gimsta eglutė“: moksleiviai galės pamatyti projektavimo, lazerinio pjaustymo, spausdinimo etapus, susipažinti su teksto sufleriu ir iš arti pažvelgti į filmavimo, įrašymo bei montažo procesus.
- 13:00 val. – Apdovanojimai
Prašome atvyksiančius į šventę užsiregistruoti el. paštu mokymai@itmc.lt iki sausio 3 d. 16 val. Diplomai bus spausdinami tik užsiregistravusiems ir atvykstantiems į šventę. Negalintiems dalyvauti el. diplomų variantai bus siunčiami el. paštu.
Konkursui „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, kurio tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus, šiemet buvo pateikta daugiau nei 300 darbų. Dėkojame visiems, kad dalinotės savo kūryba ir fantazija, mes su didžiausiu malonumu mėgavomės kartu su Jumis. Atėjo metas skelbti nugalėtojus:
PIEŠINIO KATEGORIJA
I–IV klasės:
- I vieta – Jonas Gurskas, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- II vieta – Emma Grubliauskaitė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
- II vieta – Julita Čibirkaitė, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis
- II vieta – Martyna Šimaitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- III vieta – Gustė Viganauskaitė, Klaipėdos Gedminų progimnazija
- III vieta – Oneida Trakimavičiūtė, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis
- III vieta – Urtė Kaminskaitė, Vilniaus Gabijos progimnazija
- IV vieta – Martyna Viržintaitė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
- IV vieta – Tajus Judickas, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- Publikos balsas – Vytė Laučiūtė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
V–VIII klasės:
- I vieta – Lija Davidavičiūtė, Kauno Petrašiūnų progimnazija
- II vieta – Evita Vaserytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
- II vieta – Kipras Vitkevičius, Kauno r. Raudondvario gimnazija
- III vieta – Agota Menčinskaitė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
- III vieta – Emilija Gylytė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
- III vieta – Karina Periakina, Vilniaus Levo Karsavino mokykla
- IV vieta – Austėja Petrulytė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
- IV vieta – Beatričė Kučinskaitė, LSMU gimnazija
- IV vieta – Morta Mikliūtė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
- IV vieta – Viltė Bakytė, Šakių „Varpo“ mokykla
- Publikos balsas – Eva Tonkutė, Panevėžio Saulėtekio progimnazija
IX–XII klasės:
- I vieta – Aistė Špokaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- I vieta – Liepa Matulaitytė, Kauno Jono Jablonskio gimnazija
- II vieta – Greta Talijūnaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- II vieta – Patricija Doviakovskytė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija
- III vieta – Evelina Gibiežaitė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
- III vieta – Paulė Šliuževičiūtė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
- III vieta – Rugilė Paliukėnaitė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
- IV vieta – Karina Paškevičiūtė, Vilniaus „Minties“ gimnazija
- IV vieta – Urtė Karoblytė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
- Publikos balsas – Andrėja Matuiza, Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija
KOLIAŽO KATEGORIJA
- I vieta – Gustė Masiulytė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
- II vieta – Augustė Budreckytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
- II vieta – Kamil Tytuš, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
- III vieta – Agnė Zubrickaitė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
- III vieta – Austėja Sabaliauskaitė, Kėdainių „Ryto“ progimnazija
- IV vieta – Gaudilė Jereminaitė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
- Publikos balsas – Karolina Barkovskaja, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
Surinkę ne mažiau 50 % maksimalaus balų skaičiaus diplomus gauna:
PIEŠINIO KATEGORIJA
I–IV klasės:
- Gustė Pičkunaitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- Žiedė Papievytė, Kauno Pilėnų progimnazija
- Tajus Inapas, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
- Gustė Valiukonytė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- Luka Gelumbauskaitė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
- Martynas Valatkevičius, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- Luknė Narkevičiūtė, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis
- Meida Beata Banelytė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
- Luka Petraitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla, Kaunas
- Džiugas Riauka, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
- Orneta Urbonaitė, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
- Kotryna Kontautaitė, Kauno Pilėnų progimnazija
- Goda Urbanavičiūtė, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla
- Mykolas Čaplikas, Vilniaus Volungės darželis-mokykla
- Eva Tamošiūnaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
- Tomas Alšauskas, Mažeikių moksleivių namai
- Veronika Khivarova, Vilniaus lietuvių namai
- Viltė Rudinskaitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
- Vaiva Morta Guzevičiūtė, Vilniaus Volungės darželis-mokykla
- Elžbieta Žliobaitė, Liepijų mokykla Platelių skyrius
- Eldaras Sobutas, Mažeikių moksleivių namai
- Gabija Sakalauskaitė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
- Veronika Meilūnaitė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija
- Milena Jogminaitė, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla
V–VIII klasės:
- Maria Ofverstrom, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
- Veronika Pliskauskaitė, Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazija
- Gerda Zibolytė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
- Ariana Umbrasaitė, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
- Noja Vėliūtė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
- Elizabeta Sivačiova, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
- Eva Daveiko, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
- Stela Ruočkutė, Šiaulių Zoknių progimnazija
- Gabija Lukonaitė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
- Urtė Jakubauskaitė, Alytaus Dzūkijos mokykla
- Adelė Tijūnaitė, Panevėžio Saulėtekio progimnazija
- Austra Stankūnaitė, Erudito licėjus
- Juta Kavaliauskaitė, Šiaulių Gegužių progimnazija
- Auksė Bajanovaitė, Šiaulių Dainų progimnazija
- Deivita Kirstukaitė, Pasvalio Svalios progimnazija
- Marta Pikčiūnaitė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
- Adrija Bubliauskaitė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
- Vakaris Turlajus, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
- Esmilė Simonaitytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
- Karina Kirijanova, Jonavos Justino Vareikio progimnazija
- Žemyna Žemaitytė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
- Pranciška Puidokaitė, VŠĮ „Pažinimo taku“
- Justė Stonkutė, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija
- Liepa Norbutaitė, Šilutės Pamario progimnazija
- Minija Žemaitytė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
- Viltė Rupšytė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
- Goda Turskytė, Vilniaus Pavilnio progimnazija
- Deimantė Laučytė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
- Gordan Bukin, Vilniaus r. Pagirių gimnazija
- Ugnė Degutytė, Liudviko Stulpino progimnazija
- Kamilė Viktorovičiūtė, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
- Mėta Ignotaitė, Šiaulių Gegužių progimnazija
- Gustė Mačiulskytė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
- Ugnė Jurevičiūtė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
- Aleksandra Malik, Vilniaus „Taikos“ progimnazija
- Vitalija Meškaitytė, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija
- Sofija Merkytė, Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija
- Arūnė Luckutė, Prienų raj. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija
- Justina Norvilaitė, Telšių „Germanto“ progimnazija
- Kamilė Barakauskaitė, Šakių raj. Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius
- Juliana Stakionytė, Vilniaus Levo Karsavino mokykla
IX–XII klasės:
- Benas Kamandulis, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija
- Vera Plotnikova, Zarasų Ąžuolo gimnazija
- Gerda Valužytė, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija
- Adriana Zlatkutė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- Elzė Jauniūtė, Šilutės Vydūno gimnazija
- Kamilė Rotovaitė, Kauno „Varpo“ gimnazija
- Miglė Remeikytė, Tauragės Žalgirių gimnazija
- Aušrinė Sabaitė, Vilniaus Žirmūnų gimnazija
- Ugnė Kajėnaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- Kamilė Davidėnaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- Sara Kulakauskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
- Simona Jurgilaitė, Tauragės „Versmės“ gimnazija
- Aneta Madevič, Vilniaus „Minties“ gimnazija
- Ūla Misiūnaitė, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
- Vilma Jonušaitytė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
- Agata Kovalevska, Elizos Ožeškovos gimnazija
- Everestas Motekaitis, RTVMC Šeduvos TMS
- Milana Bojarin, Elizos Ožeškovos gimnazija
- Mindaugas Pabalys, KITM
- Patricija Novikova, Eišiškių gimnazija
- Viltė Gricevičiūtė, Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija
- Milena Didiul, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
- Akvilė Rimkutė, Šilutės Vydūno gimnazija
- Aurelija Vaitkutė, Tauragės profesinio rengimo centras
- Dominykas Marazas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
- Urtė Lukauskaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- Aistė Adomavičiūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
- Jokūbas Grumbinas, Kauno r. Raudondvario gimnazija
- Erika Skripkina, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
- Maja Mazniova, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
- Mingailė Kandrotaitė, Tauragės „Versmės“ gimnazija
- Renata Simonaitytė, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla
- Sofija Tkach, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
- Gustė Blaškauskaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija
- Karolina Isajeva, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
- Milena Baltrimavičiūtė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
- Viktorija Viršilaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
- Viltė Jatkauskaitė, Šilutės Vydūno gimnazija
- Arnas Matuolis, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
KOLIAŽO KATEGORIJA
- Milana Marcinkevič, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla
- Augustė Guobaitė, Akmenės raj. Ventos gimnazija
- Arnas Staugas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
- Miglė Gaurilčikaitė, Šiaulių Dainų progimnazija
- Auksė Mikniūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
- Deimantė Vaičiūtė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
- Jonas Mockus, Kauno informacinių technologijų mokykla
- Odilija Budreckytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
- Patricija Stugytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
- Eglė Šileikaitė, Šiaulių technologijų mokymo centras, menų ir grožio paslaugų skyrius
- Ula Ravinskytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
- Karolina Narvoiš, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla
- Ugnė Tamošaitytė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
- Kamilė Skolytė, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
- Monika Abramaitytė, Šiaulių Dainų progimnazija
- Emilija Stančik, Eišiškių gimnazija
- Paulius Česna, Kauno informacinių technologijų mokykla
Diplomų įteikimo šventė vyks 2024 m. sausio 5 d. Kauno kolegijoje, Pramonės pr. 22, auditorija 1-57.
- 12:00 val. – Edukacija „Kaip gimsta eglutė“: moksleiviai galės pamatyti projektavimo, lazerinio pjaustymo, spausdinimo etapus, susipažinti su teksto sufleriu ir iš arti pažvelgti į filmavimo, įrašymo bei montažo procesus.
- 13:00 val. – Apdovanojimai
Prašome atvyksiančius į šventę užsiregistruoti el. paštu mokymai@itmc.lt iki sausio 3 d. 16 val. Diplomai bus spausdinami tik užsiregistravusiems ir atvykstantiems į šventę. Negalintiems dalyvauti el. diplomų variantai bus siunčiami el. paštu.
***
„Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ – respublikinis informatikos konkursas moksleiviams, kurio tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti fantazijas ir originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus.
NUOSTATAI
1. Bendroji dalis
1.1. Konkurso organizatorius – VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC).
1.2. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus.
1.3. Konkursui teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti, originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos ir prozos darbai. Konkursui pateikiami darbai skirstomi į dvi kategorijas: 1) piešinių ir 2) nuotraukų koliažo.
1.4. Konkurse gali dalyvauti visų tipų mokyklų, teikiančių pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, moksleiviai. Moksleiviai piešinių kategorijoje skirstomi į tris amžiaus grupes:
- I–IV klasės
- V–VIII klasės
- IX–XII klasės
1.5. Moksleiviai į amžiaus grupes nuotraukų koliažo kategorijoje neskirstomi.
1.6. Konkursas pravedamas Informacijos technologijų mokymo centre.
2. Konkurso organizavimo tvarka
2.1. Konkursas rengiamas 2023 m. lapkričio 6 d. – 2023 m. gruodžio 3 d.
2.2. Vienai mokyklai leidžiama pateikti ne daugiau 2-jų darbų kiekvienoje amžiaus grupėje ir ne daugiau 3-jų darbų koliažo kategorijoje.
2.3. Pagrindiniai vertinimo kriterijai:
- darbo idėjos ir atlikimo originalumas;
- kūrybiškumas ir atlikimo kokybė tiek meniniu, tiek kompiuterinio išpildymo požiūriu;
- teksto kūrybiškumas ir kalbos taisyklingumas.
2.4. Komisija nevertins darbų, jeigu:
- darbai aiškiai neatitinka konkurso tematikos;
- yra ankstesnių konkursų darbų plagijavimo požymių;
- yra kopijavimo iš interneto požymių.
2.5. Konkurso kalba – lietuvių.
2.6. Visiems dalyviams, surinkusiems ne mažiau 50 % maksimalaus balų skaičiaus ir teisingai nurodžiusiems elektroninio pašto adresą, išsiunčiami elektroniniai konkurso dalyvių diplomai, o jų mokytojams – padėkos raštai.
3. Darbų pateikimo tvarka
3.1. Darbų (piešinių ir koliažo) pateikimas vyksta iki 2023 m. gruodžio 3 d. per šiame puslapyje esančią nuorodą Darbų įkėlimas (mygtukas puslapio viršuje).
3.2. Darbai turi atitikti šiuos apipavidalinimo reikalavimus:
- formatas – A4 (210×297 mm), paraštės – 20 mm. Apatinės paraštės dešinėje pusėje turi būti nurodytas mokinio (darbo autoriaus) vardas, pavardė, amžius ir mokyklos pavadinimas. Apatinės paraštės kairėje pusėje turi būti nurodytas mokytojo vardas ir pavardė, dėstomas dalykas.
- SVARBU: failo vardą turi sudaryti moksleivio VARDAS ir PAVARDĖ.
- Darbai turi atitikti šiuos techninius reikalavimus raiška – 200 dpi, dydis – iki 2 Mb.
4. Kitos sąlygos
4.1. Konkurso dalyviai sutinka, kad jų konkursui pateikti darbai bus eksponuojami darbų parodose, Informacijos technologijų mokymo centro interneto svetainėje, Facebook socialiniame tinkle.
4.2. Konkurso dalyviai sutinka, kad jų konkursui pateikti darbai gali būti perduoti konkurso rėmėjams, kurie gali juos panaudoti savo nuožiūra.
4.3. Darbuose negali būti nepilnamečių vaikų nuotraukų bei vaizdų ir įžeidžiančio turinio.
4.4. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso nuostatus.
Konkurso organizatoriai – VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras ir Kauno kolegijos Informatikos ir medijų technologijų katedra
Konkurso draugai ir rėmėjai:
- Aconitum
- bacloud
- Elegant home
- Gintarės Girdzijauskienės advokatų kontora
- House makers
- Maketonas
- Nidos kopos
- Scandun
- Vitae Litera
Klauskite, mielai atsakysime!
Tel. 8 655 72866 | El. p. mokymai@itmc.lt