Atsiliepimai

Ačiū už naudingą laiką, pastabas ir patirtis! Dėstytoja Skaidra – Jūs esate pavyzdys, profesionalas ir įkvėpimas. Ačiū!!! 🙂

Gabrielė Pipinytė | Komunikacija vizualiai: maketavimas ir grafinis dizainas

Kursas kad ir trumpasis, bet tikrai informatyvus. Buvo išpildyta, tai kas aprašyta programoje ir manyčiau dar daugiau. Dėstytoja – tikra savo srities profesionalė! Rekomenduoju!

Akvilė, 2024-03-27 | Trumpasis maketavimo ir grafinio dizaino kursas

Dėkoju už įdomius mokymus! Labai patiko, kad lektorius puikiai valdo tokią plačią temos medžiagą, išdėsto aiškiai, smulkmeniškai, dalijasi praktine patirtimi. Šių kursų dėka į knygą apskritai pradėjau žvelgti dar plačiau.
Sėkmės kuriant tokius puikius mokymus.

Monika, 2023-05-02 | Knygos meno labirintai 3 (nuotolinis seminaras)

Mokymai tikrai buvo įdomūs, o ir pats lektorius labai įdomiai, sklandžiai ir nuotaikingai juos pravedė.
Norėtųsi ta pačia tema ir tęsti mokymus apie knygų maketavimą, meninius ir techninius niuansus, juolab, kad pats pranešėjas užsiminė, jog šia tema turi dar daug ką pasakyti :)))
Tai labai lauksiu pakvietimo į sekančius lektoriaus Lino Spurgos mokymus.

Jurgita, 2023-03-06 | Knygos meno labirintai (nuotolinis seminaras)

Ne kartą teko kankintis vakarais skaitant knygą – rodos, labai įdomi knyga, bet niekaip negalėdavau suprasti, kodėl užmigdo vos tik perskaičius kelis sakinius. Dėkui už paskaitą – dabar žinosiu, kodėl :o)
O jei rimtai…. noriu padėkoti už labai įdomią paskaitą, kuri privertė susimąstyti, atkreipti dėmesį į detales (apie kurias leisdami knygas dažnai net nepagalvojame) ir į knygą pažvelgti kitomis akimis iš įvairių perspektyvų.

Daiva, 2023-03-03 | Knygos meno labirintai (nuotolinis seminaras)

Seminaras labai patiko, buvo informatyvus, aiškus, konkretus. Seminaras sudomino tik todėl, jog buvo vedamas lektoriaus Lino Spurgos. Labai buvo įdomu išgirsti tokio aukšto lygio specialisto, visą savo gyvenimą dirbančio leidybos srityje įžvalgas.

Eglė, 2023-03-02 | Knygos meno labirintai (nuotolinis seminaras)

Dėkoju už puikų ir sklandų seminarą “Knygos meno labirintai”! Nesu tos srities profesionalė, tačiau labai domina viskas, kas susiję su knyga: nuo teksto, iliustracijų iki dizaino ir leidybos, tad seminaras net pranoko mano lūkesčius – tokia gausa įdomios ir naudingos bei praktiškos informacijos iš seminaro vedėjo Lino Spurgos sužavėjo. Ačiū!

Monika, 2023-03-02 | Knygos meno labirintai (nuotolinis seminaras)

Dėkoju už WordPress’o kursus. Tikrai daug naudos. Dėstymas, eiga, koncentruotumas, atsakymas į klausimus ir bendravimas – labai patiko. Turinys geras, eiga nuosekli. Puiku! Ačiū ir Dėstytojai ir Organizatoriams. Gražių Švenčių, jaukumo aplink, džiugesio širdyse ir viltingo Šviesos atėjimo gamtoje!

Gintautas, 2022-12-21 | Svetainių kūrimas su WordPress (nuotolinis kursas)

Džiaugiuos, kad mano Matas jau žino, kad kompiuteris ne tik žaidimams skirtas! Puikūs kursai, realus rezultatas, kurio mūsų vaikai tikrai ant pečių nenešios! Ačiū 🎈🎈🎈

Diana, 2022-06-15 | Jaunasis grafikos dizaineris II

Ačiū! Dėkoju už žinias, už konsultacijas, už aiškų ir profesionalų dėstymą. Gražių ir šviesių švenčių!

Jūratė, 2021-12-22 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (nuotolinis kursas)

Dėkojame ITMC už puikų bendradarbiavimą rengiant tarptautinę konferenciją („(Ne)matoma pasaulio lietuvių parama atgimstančiai Lietuvai”, 2021 m. rugsėjo 24 d.), už profesionaliai atliktą darbą tiesiant internetinius tiltus tarp Kauno ir Vilniaus, Vašingtono ir Niujorko, už dvasinį komfortą dirbant su jauna ir gražia komanda.

Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos institutas, Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, 2021-09-29

Kolegos labai patenkinti pravestais mokymais, lektoriaus [Adomo Pakalnio] profesionalumu ir puikiu gebėjimu išaiškinti Excel funkcijas. Laikas prabėgo labai greitai. Buvo naudinga, įdomu, o gautas žinias tikrai pritaikysime savo darbuose. Didelis AČIŪ.

KTU kolektyvo vardu – Rasa, 2021-09-23 | MS Excel pažengusiesiems: sužinok dar daugiau Excel galimybių (nuotolinis kursas)

Maketavimo ir grafinio dizaino mokymai – labai gerai parengta medžiaga, viskas suprantama, aišku, dėstoma tiksli ir konkreti informacija. Kursas naudingas, sudėta tik tai ko reikia, labai jaučiasi dėstytojos [Skaidros Vaicekauskienės] sukaupta patirtis ir profesionalumas. Mokymus vertinčiau vertinčiau 10 iš 10.

Ingrida, 2021-06-14 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (nuotolinis kursas)

Medžiaga išdėstyta aiškiai ir suprantamai, pateiktas netgi konspektas, taigi nereikia žymėtis paskaitos metu, tiesiog klausytis dėstytojo [Adomo Pakalnio], kuris viską aiškiai ir sklandžiai išdėstė, laiku duodamas laiko patiems atlikti mažas užduotis ir pasipraktikuoti. Puiki paskaita. Ačiū jums 🙂

Ieva, 2021-05-27 | MS Excel Pivot Table (suvestinės lentelės) (nuotolinis seminaras)

Sėkmės darbuose! Tik geriausi atsiliepimai apie ITMC, visiems rekomenduosiu ir manau, kad grįšiu pats ateityje!

Dovydas, 2021-05-20 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (auditorinis kursas)

Seminaras tikrai buvo naudingas. Bus galima ir kitiems perduoti šias žinias. Lektorė [Erika Rimkutė] labai sklandžiai, aiškiai išdėstė temą, pateikė įdomius pavyzdžius praktinėms užduotims. Buvo smagu. Sėkmės ir toliau.

Audronė, 2021-05-13 | Kaip nepasiklysti kabučių, brūkšnių ir kitų ženklų džiunglėse (nuotolinis seminaras)

Mokymai iš tiesų buvo labai naudingi, didžiąją dalį gautų žinių jau taikau praktikoje. Dėstytojo [Adomo Pakalnio] suteiktos praktinės užduotys ir paaiškinimai, kai pats nerandi sprendimo, buvo itin naudingi. Rekomenduoju šiuos kursus kiekvienam, kuris dirba su Excel ir norėčiau sužinoti dar daugiau apie šią programą, nes tikrai liko daug neaptartų jos galimybių, ypač kaip galima naudoti analitikoje.

Oksana, 2021-05-05 | MS Excel pažengusiesiems: sužinok dar daugiau Excel galimybių (nuotolinis kursas)

Sveiki, ačiū labai už mokymus, kurie leidžia tobulėti tiek profesinėje veikloje, tiek plečiant savo žinias asmeninėje erdvėje. Visada stengiuosi dalyvauti mokymuose, kurie padeda mane išreikšti meninėje, kūrybiškoje veikloje.
Ačiū jums:)

Erika, 2021-04-30 | Šriftas ir tipografija: pagrindinės sąvokos ir principai (nuotolinis seminaras)

Labai ačiū už mokymus: informacijos pakako, aiškus dėstymas, mokymai atitiko mano lūkesčius.

Jolita, 2021-04-16 | ZOOM’e apie ZOOM’ą (nuotolinis seminaras)

Labai džiaugiuosi pasirinkusi ITMC vektorinės grafikos CorelDraw mokymus ir susipažinusi su savo srities profesionalia ir nuostabia dėstytoja Skaidra Vaicekauskiene, dėkoju už pasidalintas žinias ❤️❤️❤️

Dovilė, 2021-04-01 | CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas (nuotolinis kursas)

Esu labai dėkinga už išsamų, praktišką pagrindinių CorelDRAW programos galimybių ir privalumų išdėstymą, už lengvai suprantamą, aiškų mokymą ja naudotis.

Jūratė, 2021-04-01 | CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas (nuotolinis kursas)

Dėkui už kursus. Dėstytoja Skaidra padėjo gerus pamatus darbui su programa CorelDRAW. Tikiuosi, kad ateityje dar susitiksim 🙂

Audvydas, 2021-04-01 | CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas (nuotolinis kursas)

Dėkoju už exel pradžiamokslio mokymus. Dėka Adomo, exelis man nekelia streso. Neprastai ramus, kantrus ir tikrai išmanantis kaip mokyti ir aiškinti lektorius. Po mokymų jaučiuosi stipresnė, žinau ne tik pagrindines funkcijas, bet ir pažengusiųjų. Rekomenduoju ir kitiems, ypač tiems, kurie exelio nemėgsta. Po mokymo ši programa man sukelia tik geras emocijas.

Agnė, 2021-03-30 | MS Excel pradedantiesiems (nuotolinis kursas)

AČIŪ visai ITMC komandai už profesionaliai suorganizuotus bei koordinuotus kursus pažengusiems! Dėstytojams dėkui už išsamias ir nuoseklias žinias; kantrybę mokant; akademinės aplinkos perteikimą nuotoliniu būdu! …jaukų bendravimą trumpų pertraukėlių metu 🙂 Gausių Jums auditorijų, sumanių mokinių! Sėkmės!

Giedrė, 2021-03-27 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced) (nuotolinis kursas)

Ačiū, Skaidra, už parinktus jaukius epitetus kiekvienam 🙂
Ir už galimybę atgaminti žinias, patogesniu įrankių/priemonių naudojimo pasidalinimu, ir už sujurtą bendrą gerą atmosferą tobulėjimu/ mokymusi.

Daiva, 2021-03-27 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced) (nuotolinis kursas)

Ačiū mieloji Skaidra už nuotolinius kursus ir tokius jautrias kursantų savybių įžvalgas… Mano projekto dalyvis Vilius labai dėkingas už mokymus! Nors ir labai santūrus, bet pačią, pačios profesionalumą gyrė su plačiausia šypsena veide ir nuoširdžiausiu dėkingumu! Nuoširdžiausias AČIŪ ir nuo manęs, už Viliui suteiktą pasitikėjimą savimi ir savo žiniomis!

Liudmila ir Vilius, 2021-03-26 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced) (nuotolinis kursas)

Grafinio dizaino ir maketavimo mokymai turėtų būti įkvepiantys, žadinantys norą kurti bei tobulėti. Būtent taip ir pasijusdavau penktadienio rytais, kai diena prasidėdavo nuo kavos puodelio bei saujos žinių apie grafinį dizainą. Šilti pajuokavimai, griežti, tačiau priverčiantys judėti į priekį atsiliepimai apie namų darbus privertė kitaip pažvelgti į sritį, kurią taip mėgstu ir kuria kvėpuoju.

Matas, 2021-03-26 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced) (nuotolinis kursas)

Labai naudingas seminaras, kuriame aiškiai pristatomos svarbiausios skyrybos taisyklės ir įvairūs praktiniai pavyzdžiai. Patiko, kad nevengiama sudėtingesnės skyrybos atvejų, lektorė [Erika Rimkutė] palaiko aktyvų ryšį su auditorija ir atsakinėja į iškylančius klausimus. Mokymai naudingi redaktoriams, viešųjų ryšių specialistams, tekstų kūrėjams ir komunikacijos specialistams. Taip pat visiems norintiems rašyti sklandžiau ir be klaidų.

Gintarė, 2021-03-25 | Ką gali kablelis: svarbiausios lietuvių kalbos skyrybos taisyklės (nuotolinis seminaras)

Labai gera lektorė [Erika Rimkutė] ir puikūs šios lektorės mokymai.

Liudmila, 2021-03-25 | Ką gali kablelis: svarbiausios lietuvių kalbos skyrybos taisyklės (nuotolinis seminaras)

Dėkoju. Manau viskas buvo puiku. Seminaras vyko sklandžiai, informaciją lektorius [Martynas Antanaitis] pateikė aiškiai, konstruktyviai, remdamasis praktiniais pavyzdžiais. Taikliai pasirinktas formatas tokio tipo seminarui ir klausytojams. Puikus lektorius. Ačiū.

Karolis, 2021-02-19 | Asmens duomenų apsaugos pagrindai (nuotolinis seminaras)

Labai dėkoju Jums už tokį puikų ir informatyvų seminarą. Šis seminaras buvo puiki galimybė pagilinti universitete įgytas žinias. Iki kitų susitikimų!

Agnė, 2021-02-19 | Asmens duomenų apsaugos pagrindai (nuotolinis seminaras)

Dėkoju, viskas labai aiškiai, konkrečiai… Norisi pabandyti.

2021-02-12 | Pateiktys: greitai, patraukliai ir sėkmingai (nuotolinis seminaras)

Ačiū už kursus, jie buvo išsamūs ir suprantami. Lektorė [Skaidra Vaicekauskienė] aiškina įtraukiamai.

2021-02-12 | Pateiktys: greitai, patraukliai ir sėkmingai (nuotolinis seminaras)

Dėkoju Jums už puikų seminarą. Išmokti dirbti su Excel programa buvo tikrai labai naudinga. Be to, labai patiko pats principas, kaip šie mokymai buvo organizuojami.

2021-02-08 | Laikas pradėti MS Excel naudoti ir Jums! (nuotolinis seminaras)

Nors Photoshopu dirbu daugiau kaip 10 metų, bet prisipažinsiu maskavimo nenaudodavau, tad ir buvau pasirinkus šiuos mokymus ir labai ačiū už juos. Žinoma, paskaita trumpa, bet viską pasižymėjau ir po mokymų bandžiau padaryti praktiškai tuos maskavimo veiksmus ir pavyko, vieną paskutinę užduotį iškart nepavyko padaryt su „refine edge brush“, bet papildomai dar pažiūrėjus Youtube pamoką, apkirpti kailiuką pavyko 🙂

2021-01-22 | Kaip kūrybiškai naudoti maskavimą Adobe Photoshop programoje? (nuotolinis seminaras)

ITMC mokymai vedami reiklių dėstytojų draugiškoje akademinėje aplinkoje. Informatyvi, gausi, lanksti studijų programa nuosekliai dėstoma, naudojant patogią įrangą. Kursų metu užduodami klausimai profesionaliai išanalizuojami atsakant, kartojant, pritaikant.

Giedrė, 2021-01-06 | Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (auditorinis kursas)

Pasirodo Pivot lentelės nėra tokios baisios, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kursas trumpas, bet išsamus. Su dėstytojo [Adomo Pakalnio] duota medžiaga viskas daug aiškiau. Teliko praktikuotis pačiai 🙂

2020-12-10 | MS Excel PivotTable (suvestinės lentelės) (nuotolinis seminaras)

Ačiū, buvo tikrai įdomu ir naudinga 😊 Ateityje dar tikrai norėčiau pasigilinti į Corel funkcijas, nes ši programa man nauja ir atradimas 😊 Labai patiko paskaitų grafikas (ilgesnės paskaitos, bet jų nedaug), o ir kaina puiki. Tokiu būdu galima investuoti į žinias reguliariai. Linkėjimai puikiai dėstytojai ir jūsų šauniam kolektyvui už operatyvią, draugišką komunikciją bei laiku teikiamą informaciją. Esat šaunuolės 😊

Lina, 2020-11-11 | CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas (nuotolinis kursas)

Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic)
×
Adobe InDesign elektroninei leidybai
×
Svetainių kūrimas su WordPress
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (šeštadieniais)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (ketvirtadieniais)
×
Mažasis grafikos dizaineris
No Fields Found.
×
Jaunasis grafikos dizaineris I
No Fields Found.
×
Jaunasis grafikos dizaineris II
No Fields Found.
×
Pas mus ne tik Photoshop'as!
×
Išmok optimizuoti pats. SEO
×
Darbo kompiuteriu pagrindai
×
MS PowerPoint praktiškai
×
MS Excel pradedantiesiems
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Basic)
×
CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas
×
Viešasis kalbėjimas: kaip prisistatyti
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Advanced)
×
MS Word: profesionalus tekstų tvarkymas
×
MS Excel pažengusiesiems
×
Adobe Premiere Pro – vaizdo įrašų redagavimas
×
4 žingsniai asmeninio tobulėjimo link
×
Ar galiu kasdien turėti +2 valandas?
×
Adobe Lightroom – skaitmeninės fotografijos redagavimas ir tvarkymas
×
Adobe Animate – interaktyvios animacijos kūrimas
×
Savęs ir kitų žmonių įtakojimas bei valdymas
×
Konfliktų valdymas
×
Tarpasmeninė komunikacija socialinėje aplinkoje
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Basic)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Advanced)
×
Adobe After Effects – vaizdo ir specialiųjų efektų kūrimas
×
Melo teorija
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic) (trečiadieniais)
×
15 MS Excel gudrybių
×
Nuo logotipo idėjos iki įgyvendinimo su Adobe Illustrator
×
SOLIDWORKS
×
Šventinė fotografija
×
Emocijos. Kaip gerinti bendravimą su aplinkiniais?
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (sekmadieniais)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (darbo dienomis) (nuotolinis)
×
5 klaidos, kurias daro net ir įgudę prezentacijų kūrėjai
×
CorelDRAW: logotipas ir reklaminė skrajutė (nuotolinis)
×
MS Word: profesionalus tekstų tvarkymas (nuotolinis)
×
Paveikus, tvarkingas, suprantamas tekstas. Misija (ne)įmanoma?
×
10 MS Excel gudrybių (nuotolinis)
×
CorelDRAW: vizitinė kortelė (nuotolinis)
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Basic) (nuotolinis)
×
MS Word: masiniai laiškai (Mailings)
×
SEO tendencijos 2021 m. (nuotolinis)
×
MS PowerPoint: 5 prezentacijų kūrimo klaidos (nuotolinis)
×
Kaip atsiranda konfliktai ir kaip jų išvengti (nuotolinis)
×
Kas svarbu retušuojant portretą? (nuotolinis)
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Basic) (nuotolinis)
×
MS PowerPoint praktiškai (nuotolinis)
×
Kaip nepasiklysti kabučių, brūkšnių ir kitų ženklų džiunglėse (nuotolinis)
×
Duomenų valdymas panaudojant VLOOKUP ir DATA VALIDATION funkcijas MS Excel aplinkoje (nuotolinis)
×
MS Excel pažengusiesiems: sužinok dar daugiau Excel galimybių (nuotolinis)
×
CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas (nuotolinis)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic) (nuotolinis)
×
Svetainių kūrimas su WordPress (nuotolinis)
×
Veiklos analitika su Microsoft Excel Power Pivot ir Power BI
×
Kaip efektyviai naudoti MS Office programas?
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced)
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Advanced)
×
MS Excel: Visual Basic ir makroprogramavimas
×
MS Excel pažengusiesiems (nuotolinis)
×
MS Excel pradedantiesiems (nuotolinis)
×
MS Outlook kalendoriaus naudojimo pagrindai (nuotolinis)
×
Efektyvios komunikacijos el. laiškais taisyklės (darbas su MS Outlook) (nuotolinis)
×
Darbo planavimas ir organizavimas su MS Outlook (nuotolinis)
×
Kad rašyba nepakištų kojos: sudėtingi lietuvių kalbos rašybos atvejai (nuotolinis)
×
MS Excel Pivot Table (suvestinės lentelės) (nuotolinis)
×
Pažink savo balsą (nuotolinis)
×
Šiuolaikinis vadovas: koks jis? (nuotolinis)
×
ZOOM‘e apie ZOOM‘ą (nuotolinis)
×
Nuo kasdienės iki šventinės fotografijos: meistro patarimai (nuotolinis)
×
Kad rašyba nepakištų kojos: sudėtingi lietuvių kalbos rašybos atvejai (nuotolinis)
×
Kaip atpažinti taisyklingus ir netaisyklingus žodžius, kaip suprasti žodžių reikšmes? (nuotolinis)
×
ZOOM‘e apie ZOOM‘ą. II dalis (nuotolinis)
×
Manipuliacijos. Kaip apsisaugoti nuo aplinkinių „geranoriškumo“? (nuotolinis)
×
Kaip kūrybiškai naudoti maskavimą Adobe Photoshop programoje? (nuotolinis)
×
Kodėl verta didinti interneto svetainės saugumą ir kaip tai padaryti? (nuotolinis)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced) (nuotolinis)
×
Neatidaryti el. laiško negalima pasitikėti (nuotolinis)
×
Laikas pradėti MS Excel naudoti ir Jums! (nuotolinis)
×
Susimauk su malonumu – tapk emociškai tvirtesnis (nuotolinis)
×
MS Outlook: masiniai laiškai (Mail Merge) (nuotolinis)
×
Pateiktys: greitai, patraukliai ir sėkmingai (nuotolinis)
×
Praktiniai patarimai įgyvendinant logotipus su Adobe Illustrator (nuotolinis)
×
Asmens duomenų apsaugos pagrindai (nuotolinis)
×
Intelektinės nuosavybės objektų apsaugos pagrindai (nuotolinis)
×
Kaip efektyviai naudoti MS Office programas? (nuotolinis)
×
7 gero leidinio taisyklės (nuotolinis)
×
Ką gali kablelis: svarbiausios lietuvių kalbos skyrybos taisyklės (nuotolinis)
×
Naujas darbas – misija įmanoma (nuotolinis)
×
Adobe Illustrator vs CorelDRAW (nuotolinis)
×
Konfliktų valdymas (nuotolinis)
×
Pagrindinių BDAR dokumentų rengimo praktiniai mokymai (nuotolinis)
×
Užkurk vėją galvoje: kūrybiškumas visiems (nuotolinis)
×
Darbas su kompiuterine notografijos programa Finale (nuotolinis)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Advanced) (nuotolinis)
×
Kaip sumaketuoti el. knygą su Adobe InDesign programa? (nuotolinis)
×
Darbo paieška – taip pat darbas (nuotolinis)
×
Šriftas ir tipografija: pagrindinės sąvokos ir principai (nuotolinis)
×
Sutarčių teisės pagrindai ir praktiniai aspektai (nuotolinis)
×
Įmonės vadovo civilinė atsakomybė (nuotolinis)
×
Darbo sutarties pasibaigimo pagrindai (nuotolinis)
×
Skolų valdymas ir išieškojimas (nuotolinis)