Naujienos

Sveikiname konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“ nugalėtojus!

Konkursui „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, kurio tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus, šiemet buvo pateikta daugiau nei 300 darbų. Dėkojame visiems, kad dalinotės savo kūryba ir fantazija, mes su didžiausiu malonumu mėgavomės kartu su Jumis. Atėjo metas skelbti nugalėtojus:

PIEŠINIO KATEGORIJA

I–IV klasės:

  • I vieta – Jonas Gurskas, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • II vieta – Emma Grubliauskaitė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
  • II vieta – Julita Čibirkaitė, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis
  • II vieta – Martyna Šimaitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • III vieta – Gustė Viganauskaitė, Klaipėdos Gedminų progimnazija
  • III vieta – Oneida Trakimavičiūtė, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis
  • III vieta – Urtė Kaminskaitė, Vilniaus Gabijos progimnazija
  • IV vieta – Martyna Viržintaitė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
  • IV vieta – Tajus Judickas, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • Publikos balsas – Vytė Laučiūtė, VDU klasikinio ugdymo mokykla

V–VIII klasės:

  • I vieta – Lija Davidavičiūtė, Kauno Petrašiūnų progimnazija
  • II vieta – Evita Vaserytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
  • II vieta – Kipras Vitkevičius, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • III vieta – Agota Menčinskaitė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
  • III vieta – Emilija Gylytė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
  • III vieta – Karina Periakina, Vilniaus Levo Karsavino mokykla
  • IV vieta – Austėja Petrulytė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
  • IV vieta – Beatričė Kučinskaitė, LSMU gimnazija
  • IV vieta – Morta Mikliūtė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
  • IV vieta – Viltė Bakytė, Šakių „Varpo“ mokykla
  • Publikos balsas – Eva Tonkutė, Panevėžio Saulėtekio progimnazija

IX–XII klasės:

  • I vieta – Aistė Špokaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • I vieta – Liepa Matulaitytė, Kauno Jono Jablonskio gimnazija
  • II vieta – Greta Talijūnaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • II vieta – Patricija Doviakovskytė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija
  • III vieta – Evelina Gibiežaitė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
  • III vieta – Paulė Šliuževičiūtė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
  • III vieta – Rugilė Paliukėnaitė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
  • IV vieta – Karina Paškevičiūtė, Vilniaus „Minties“ gimnazija
  • IV vieta – Urtė Karoblytė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
  • Publikos balsas – Andrėja Matuiza, Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazija

KOLIAŽO KATEGORIJA

  • I vieta – Gustė Masiulytė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
  • II vieta – Augustė Budreckytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
  • II vieta – Kamil Tytuš, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
  • III vieta – Agnė Zubrickaitė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
  • III vieta – Austėja Sabaliauskaitė, Kėdainių „Ryto“ progimnazija
  • IV vieta – Gaudilė Jereminaitė, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
  • Publikos balsas – Karolina Barkovskaja, Vilniaus „Santaros“ gimnazija

KONKURSO NUGALĖTOJŲ DARBAI

Surinkę ne mažiau 50 % maksimalaus balų skaičiaus diplomus gauna:

PIEŠINIO KATEGORIJA

I–IV klasės:

  • Gustė Pičkunaitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • Žiedė Papievytė, Kauno Pilėnų progimnazija
  • Tajus Inapas, Pasvalio r. Vaškų gimnazija
  • Gustė Valiukonytė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • Luka Gelumbauskaitė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
  • Martynas Valatkevičius, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • Luknė Narkevičiūtė, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis
  • Meida Beata Banelytė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
  • Luka Petraitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla, Kaunas
  • Džiugas Riauka, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
  • Orneta Urbonaitė, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
  • Kotryna Kontautaitė, Kauno Pilėnų progimnazija
  • Goda Urbanavičiūtė, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla
  • Mykolas Čaplikas, Vilniaus Volungės darželis-mokykla
  • Eva Tamošiūnaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
  • Tomas Alšauskas, Mažeikių moksleivių namai
  • Veronika Khivarova, Vilniaus lietuvių namai
  • Viltė Rudinskaitė, VDU klasikinio ugdymo mokykla
  • Vaiva Morta Guzevičiūtė, Vilniaus Volungės darželis-mokykla
  • Elžbieta Žliobaitė, Liepijų mokykla Platelių skyrius
  • Eldaras Sobutas, Mažeikių moksleivių namai
  • Gabija Sakalauskaitė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
  • Veronika Meilūnaitė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija
  • Milena Jogminaitė, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla

V–VIII klasės:

  • Maria Ofverstrom, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
  • Veronika Pliskauskaitė, Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazija
  • Gerda Zibolytė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazija
  • Ariana Umbrasaitė, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
  • Noja Vėliūtė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
  • Elizabeta Sivačiova, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
  • Eva Daveiko, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
  • Stela Ruočkutė, Šiaulių Zoknių progimnazija
  • Gabija Lukonaitė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
  • Urtė Jakubauskaitė, Alytaus Dzūkijos mokykla
  • Adelė Tijūnaitė, Panevėžio Saulėtekio progimnazija
  • Austra Stankūnaitė, Erudito licėjus
  • Juta Kavaliauskaitė, Šiaulių Gegužių progimnazija
  • Auksė Bajanovaitė, Šiaulių Dainų progimnazija
  • Deivita Kirstukaitė, Pasvalio Svalios progimnazija
  • Marta Pikčiūnaitė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
  • Adrija Bubliauskaitė, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija
  • Vakaris Turlajus, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
  • Esmilė Simonaitytė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
  • Karina Kirijanova, Jonavos Justino Vareikio progimnazija
  • Žemyna Žemaitytė, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla
  • Pranciška Puidokaitė, VŠĮ „Pažinimo taku“
  • Justė Stonkutė, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija
  • Liepa Norbutaitė, Šilutės Pamario progimnazija
  • Minija Žemaitytė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
  • Viltė Rupšytė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • Goda Turskytė, Vilniaus Pavilnio progimnazija
  • Deimantė Laučytė, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • Gordan Bukin, Vilniaus r. Pagirių gimnazija
  • Ugnė Degutytė, Liudviko Stulpino progimnazija
  • Kamilė Viktorovičiūtė, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Mėta Ignotaitė, Šiaulių Gegužių progimnazija
  • Gustė Mačiulskytė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
  • Ugnė Jurevičiūtė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija
  • Aleksandra Malik, Vilniaus „Taikos“ progimnazija
  • Vitalija Meškaitytė, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija
  • Sofija Merkytė, Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija
  • Arūnė Luckutė, Prienų raj. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija
  • Justina Norvilaitė, Telšių „Germanto“ progimnazija
  • Kamilė Barakauskaitė, Šakių raj. Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Kriūkų skyrius
  • Juliana Stakionytė, Vilniaus Levo Karsavino mokykla

IX–XII klasės:

  • Benas Kamandulis, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija
  • Vera Plotnikova, Zarasų Ąžuolo gimnazija
  • Gerda Valužytė, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija
  • Adriana Zlatkutė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Elzė Jauniūtė, Šilutės Vydūno gimnazija
  • Kamilė Rotovaitė, Kauno „Varpo“ gimnazija
  • Miglė Remeikytė, Tauragės Žalgirių gimnazija
  • Aušrinė Sabaitė, Vilniaus Žirmūnų gimnazija
  • Ugnė Kajėnaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Kamilė Davidėnaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Sara Kulakauskaitė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
  • Simona Jurgilaitė, Tauragės „Versmės“ gimnazija
  • Aneta Madevič, Vilniaus „Minties“ gimnazija
  • Ūla Misiūnaitė, Vilniaus „Santaros“ gimnazija
  • Vilma Jonušaitytė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
  • Agata Kovalevska, Elizos Ožeškovos gimnazija
  • Everestas Motekaitis, RTVMC Šeduvos TMS
  • Milana Bojarin, Elizos Ožeškovos gimnazija
  • Mindaugas Pabalys, KITM
  • Patricija Novikova, Eišiškių gimnazija
  • Viltė Gricevičiūtė, Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija
  • Milena Didiul, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
  • Akvilė Rimkutė, Šilutės Vydūno gimnazija
  • Aurelija Vaitkutė, Tauragės profesinio rengimo centras
  • Dominykas Marazas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
  • Urtė Lukauskaitė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Aistė Adomavičiūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
  • Jokūbas Grumbinas, Kauno r. Raudondvario gimnazija
  • Erika Skripkina, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
  • Maja Mazniova, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
  • Mingailė Kandrotaitė, Tauragės „Versmės“ gimnazija
  • Renata Simonaitytė, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla
  • Sofija Tkach, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
  • Gustė Blaškauskaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija
  • Karolina Isajeva, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras
  • Milena Baltrimavičiūtė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
  • Viktorija Viršilaitė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
  • Viltė Jatkauskaitė, Šilutės Vydūno gimnazija
  • Arnas Matuolis, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija

KOLIAŽO KATEGORIJA

  • Milana Marcinkevič, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla
  • Augustė Guobaitė, Akmenės raj. Ventos gimnazija
  • Arnas Staugas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
  • Miglė Gaurilčikaitė, Šiaulių Dainų progimnazija
  • Auksė Mikniūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
  • Deimantė Vaičiūtė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  • Jonas Mockus, Kauno informacinių technologijų mokykla
  • Odilija Budreckytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
  • Patricija Stugytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
  • Eglė Šileikaitė, Šiaulių technologijų mokymo centras, menų ir grožio paslaugų skyrius
  • Ula Ravinskytė, Šiaulių r. Kuršėnų meno mokykla
  • Karolina Narvoiš, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla
  • Ugnė Tamošaitytė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
  • Kamilė Skolytė, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
  • Monika Abramaitytė, Šiaulių Dainų progimnazija
  • Emilija Stančik, Eišiškių gimnazija
  • Paulius Česna, Kauno informacinių technologijų mokykla

Diplomų įteikimo šventė vyks 2024 m. sausio 5 d. Kauno kolegijoje, Pramonės pr. 22, auditorija 1-57.

  • 12:00 val. – Edukacija „Kaip gimsta eglutė“: moksleiviai galės pamatyti projektavimo, lazerinio pjaustymo, spausdinimo etapus, susipažinti su teksto sufleriu ir iš arti pažvelgti į filmavimo, įrašymo bei montažo procesus.
  • 13:00 val. – Apdovanojimai

Prašome atvyksiančius į šventę užsiregistruoti el. paštu mokymai@itmc.lt iki sausio 3 d. 16 val. Diplomai bus spausdinami tik užsiregistravusiems ir atvykstantiems į šventę. Negalintiems dalyvauti el. diplomų variantai bus siunčiami el. paštu.

Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic)
×
Adobe InDesign elektroninei leidybai
×
Svetainių kūrimas su WordPress
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (šeštadieniais)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (ketvirtadieniais)
×
Mažasis grafikos dizaineris
No Fields Found.
×
Jaunasis grafikos dizaineris I
No Fields Found.
×
Jaunasis grafikos dizaineris II
No Fields Found.
×
Pas mus ne tik Photoshop'as!
×
Išmok optimizuoti pats. SEO
×
Darbo kompiuteriu pagrindai
×
MS PowerPoint praktiškai
×
MS Excel pradedantiesiems
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Basic)
×
CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas
×
Viešasis kalbėjimas: kaip prisistatyti
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Advanced)
×
MS Word: profesionalus tekstų tvarkymas
×
MS Excel pažengusiesiems
×
Adobe Premiere Pro – vaizdo įrašų redagavimas
×
4 žingsniai asmeninio tobulėjimo link
×
Ar galiu kasdien turėti +2 valandas?
×
Adobe Lightroom – skaitmeninės fotografijos redagavimas ir tvarkymas
×
Adobe Animate – interaktyvios animacijos kūrimas
×
Savęs ir kitų žmonių įtakojimas bei valdymas
×
Konfliktų valdymas
×
Tarpasmeninė komunikacija socialinėje aplinkoje
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Basic)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Advanced)
×
Adobe After Effects – vaizdo ir specialiųjų efektų kūrimas
×
Melo teorija
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic) (trečiadieniais)
×
15 MS Excel gudrybių
×
Nuo logotipo idėjos iki įgyvendinimo su Adobe Illustrator
×
SOLIDWORKS
×
Šventinė fotografija
×
Emocijos. Kaip gerinti bendravimą su aplinkiniais?
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (sekmadieniais)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Basic) (darbo dienomis) (nuotolinis)
×
5 klaidos, kurias daro net ir įgudę prezentacijų kūrėjai
×
CorelDRAW: logotipas ir reklaminė skrajutė (nuotolinis)
×
MS Word: profesionalus tekstų tvarkymas (nuotolinis)
×
Paveikus, tvarkingas, suprantamas tekstas. Misija (ne)įmanoma?
×
10 MS Excel gudrybių (nuotolinis)
×
CorelDRAW: vizitinė kortelė (nuotolinis)
×
Adobe Photoshop – taškinės grafikos kūrimas (Basic) (nuotolinis)
×
MS Word: masiniai laiškai (Mailings)
×
SEO tendencijos 2021 m. (nuotolinis)
×
MS PowerPoint: 5 prezentacijų kūrimo klaidos (nuotolinis)
×
Kaip atsiranda konfliktai ir kaip jų išvengti (nuotolinis)
×
Kas svarbu retušuojant portretą? (nuotolinis)
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Basic) (nuotolinis)
×
MS PowerPoint praktiškai (nuotolinis)
×
Kaip nepasiklysti kabučių, brūkšnių ir kitų ženklų džiunglėse (nuotolinis)
×
Duomenų valdymas panaudojant VLOOKUP ir DATA VALIDATION funkcijas MS Excel aplinkoje (nuotolinis)
×
MS Excel pažengusiesiems: sužinok dar daugiau Excel galimybių (nuotolinis)
×
CorelDRAW – vektorinės grafikos kūrimas (nuotolinis)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Basic) (nuotolinis)
×
Svetainių kūrimas su WordPress (nuotolinis)
×
Veiklos analitika su Microsoft Excel Power Pivot ir Power BI
×
Kaip efektyviai naudoti MS Office programas?
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced)
×
Adobe InDesign – maketavimas ir puslapių dizainas (Advanced)
×
MS Excel: Visual Basic ir makroprogramavimas
×
MS Excel pažengusiesiems (nuotolinis)
×
MS Excel pradedantiesiems (nuotolinis)
×
MS Outlook kalendoriaus naudojimo pagrindai (nuotolinis)
×
Efektyvios komunikacijos el. laiškais taisyklės (darbas su MS Outlook) (nuotolinis)
×
Darbo planavimas ir organizavimas su MS Outlook (nuotolinis)
×
Kad rašyba nepakištų kojos: sudėtingi lietuvių kalbos rašybos atvejai (nuotolinis)
×
MS Excel Pivot Table (suvestinės lentelės) (nuotolinis)
×
Pažink savo balsą (nuotolinis)
×
Šiuolaikinis vadovas: koks jis? (nuotolinis)
×
ZOOM‘e apie ZOOM‘ą (nuotolinis)
×
Nuo kasdienės iki šventinės fotografijos: meistro patarimai (nuotolinis)
×
Kad rašyba nepakištų kojos: sudėtingi lietuvių kalbos rašybos atvejai (nuotolinis)
×
Kaip atpažinti taisyklingus ir netaisyklingus žodžius, kaip suprasti žodžių reikšmes? (nuotolinis)
×
ZOOM‘e apie ZOOM‘ą. II dalis (nuotolinis)
×
Manipuliacijos. Kaip apsisaugoti nuo aplinkinių „geranoriškumo“? (nuotolinis)
×
Kaip kūrybiškai naudoti maskavimą Adobe Photoshop programoje? (nuotolinis)
×
Kodėl verta didinti interneto svetainės saugumą ir kaip tai padaryti? (nuotolinis)
×
Maketavimas ir grafinis dizainas (Advanced) (nuotolinis)
×
Neatidaryti el. laiško negalima pasitikėti (nuotolinis)
×
Laikas pradėti MS Excel naudoti ir Jums! (nuotolinis)
×
Susimauk su malonumu – tapk emociškai tvirtesnis (nuotolinis)
×
MS Outlook: masiniai laiškai (Mail Merge) (nuotolinis)
×
Pateiktys: greitai, patraukliai ir sėkmingai (nuotolinis)
×
Praktiniai patarimai įgyvendinant logotipus su Adobe Illustrator (nuotolinis)
×
Asmens duomenų apsaugos pagrindai (nuotolinis)
×
Intelektinės nuosavybės objektų apsaugos pagrindai (nuotolinis)
×
Kaip efektyviai naudoti MS Office programas? (nuotolinis)
×
7 gero leidinio taisyklės (nuotolinis)
×
Ką gali kablelis: svarbiausios lietuvių kalbos skyrybos taisyklės (nuotolinis)
×
Naujas darbas – misija įmanoma (nuotolinis)
×
Adobe Illustrator vs CorelDRAW (nuotolinis)
×
Konfliktų valdymas (nuotolinis)
×
Pagrindinių BDAR dokumentų rengimo praktiniai mokymai (nuotolinis)
×
Užkurk vėją galvoje: kūrybiškumas visiems (nuotolinis)
×
Darbas su kompiuterine notografijos programa Finale (nuotolinis)
×
Adobe Illustrator – vektorinės grafikos kūrimas (Advanced) (nuotolinis)
×
Kaip sumaketuoti el. knygą su Adobe InDesign programa? (nuotolinis)
×
Darbo paieška – taip pat darbas (nuotolinis)
×
Šriftas ir tipografija: pagrindinės sąvokos ir principai (nuotolinis)
×
Sutarčių teisės pagrindai ir praktiniai aspektai (nuotolinis)
×
Įmonės vadovo civilinė atsakomybė (nuotolinis)
×
Darbo sutarties pasibaigimo pagrindai (nuotolinis)
×
Skolų valdymas ir išieškojimas (nuotolinis)